Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania wspomagającego działalność firm produkcyjnych. Nasz program PROFIT umożliwia zarządzanie produkcją począwszy od rejestracji zamówień, poprzez otwieranie zleceń produkcyjnych na podstawie kartoteki technologicznej, tworzenie przewodników warsztatowych, kontrolę realizacji produkcji, po przyjmowanie na magazyn wyrobów gotowych, wysyłkę do odbiorców i fakturowanie. Program PROFIT pozwala na określenie zapotrzebowania materiałowego, rezerwację na magazynach na zlecenie produkcyjne oraz generowanie zamówień materiałowych do dostawców. Program PROFIT umożliwia również planowanie produkcji, kontrolowanie obciążenia grup maszyn i pracowników.

Tworzymy rozwiązania elektroniczne wspierające naszych klientów - czujniki, HMI oraz nietypowe prototypy na zamówienie

Budujemy sieci komputerowe i administrujemy nimi na życzenie naszych klientów. Dostarczamy sprzęt: komputery, serwery i urządzenia sieciowe. Tworzymy programy na zamówienie.

Nasz nowy program - SHP!

CalcTaskNasz nowy program - SHP to System Homologacji i Kart Pojazdu. umożliwia wydruk kart pojazdu i wyciągu ze swiadectwa  homologacji.

Subskrybuje zawartość